Červen 2014

Téma - rušení blogů!

2. června 2014 v 10:00 | Lovithea
Zdravím všechny poutníky, jenž zavítali do tohoto kraje. Bože lidičky, to je tak paranoidní! :-D Copak si neuvědomujete že rušením blogů ničeho nedosáhnete? Jistě, já sama měla blog a nepopírám že velice navštěvovaný ale kvůli (rodinným důvodům) jsem ho musela zrušit, což značně popudilo nejen mě ale i mé čtenáře. Ech, jaká to smůla že? :-D Mnozí mě možná znají, nebo mě neznají a znají zároveń (chápete to? Já ne xD).
Ale to je fuk :-D. Jde o to že narážím na blogy a to velmi skvělé blogy, které se ruší. Důvodů je mnoho. Přesto však kašlete na všechno a pište! Jestli vás to baví tak pište! Sakra, lidi!! Co bych potom já dělala :-D? Ach, můj bože.
Ale ted' k jádru dnešního témata. Jedná se hlavně o to že bych v nejbližší době chtěla pozvednout návštěvosti blogů. A tím by byl speciální project! Více vám ale neprozradím moji milý :P. Je to
přísně tajné :P Muhehehehehehehehehehe.

Dále bych chtěla upozornit na celkem blížíce se léto. A víte co to znamená? Neaktivita! Hodně adminek/blogerů o velkých letních prázdninách cestuje. Ale někteří, co tu zůstavají si rádi štěžují na malou návštěvnost. Ehm, vážně vás nechápu.. :-D Copak nikdo nepochopí že to je dvouměsíční veget-tudíž není čas na nějaké obíhání? či články? Sorry ale já některé lidi nechápu. Myslím si že by raději měli být rádi a ne zbytečně rušit blog jenom kvůli takové prkotině.
Mimochodem...anebo nic....Já už prostě nevím, co žvaním :-D Tak já se sbalím do krabičky a pádím odtud. Meuhuhue.
Adios mučačo

Básně - to je zase den

1. června 2014 v 17:41 | Lovithea |  Básně
Ahojte, tak se opět vracím xD s krátkou a celkem zajímavou básničkou. :-D Inu dneska je to spíše sranda nežli vážnost. Ostatně jako vždy že? :-D
Budu ráda za každý komentíček.. :-D hvězdičky moje. :-D