Téma - rušení blogů!

2. června 2014 v 10:00 | Lovithea
Zdravím všechny poutníky, jenž zavítali do tohoto kraje. Bože lidičky, to je tak paranoidní! :-D Copak si neuvědomujete že rušením blogů ničeho nedosáhnete? Jistě, já sama měla blog a nepopírám že velice navštěvovaný ale kvůli (rodinným důvodům) jsem ho musela zrušit, což značně popudilo nejen mě ale i mé čtenáře. Ech, jaká to smůla že? :-D Mnozí mě možná znají, nebo mě neznají a znají zároveń (chápete to? Já ne xD).
Ale to je fuk :-D. Jde o to že narážím na blogy a to velmi skvělé blogy, které se ruší. Důvodů je mnoho. Přesto však kašlete na všechno a pište! Jestli vás to baví tak pište! Sakra, lidi!! Co bych potom já dělala :-D? Ach, můj bože.
Ale ted' k jádru dnešního témata. Jedná se hlavně o to že bych v nejbližší době chtěla pozvednout návštěvosti blogů. A tím by byl speciální project! Více vám ale neprozradím moji milý :P. Je to
přísně tajné :P Muhehehehehehehehehehe.

Dále bych chtěla upozornit na celkem blížíce se léto. A víte co to znamená? Neaktivita! Hodně adminek/blogerů o velkých letních prázdninách cestuje. Ale někteří, co tu zůstavají si rádi štěžují na malou návštěvnost. Ehm, vážně vás nechápu.. :-D Copak nikdo nepochopí že to je dvouměsíční veget-tudíž není čas na nějaké obíhání? či články? Sorry ale já některé lidi nechápu. Myslím si že by raději měli být rádi a ne zbytečně rušit blog jenom kvůli takové prkotině.
Mimochodem...anebo nic....Já už prostě nevím, co žvaním :-D Tak já se sbalím do krabičky a pádím odtud. Meuhuhue.
Adios mučačo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 6. června 2014 v 23:51 | Reagovat

Souhlas :D Jako, když člověk nemá čas, tak prostě nemá čas. Jak o prázdninách, tak i co se týče rušení blogů, ale prostě...Dokud to člověka baví, nebo má jakýkoliv důvod ten blog mít, tak by měl prdět na návštěvnost a prostě jet si svojí. Když není práce odměněna, je to na houby, ale stejně...Blog píšu pro sebe, protože chci a pro lidi, co to čtou. I kdyby byli dva, už je to důvod.
Hezký článek, líbil se mi :)

2 Charming Charming | Web | 10. června 2014 v 14:08 | Reagovat

Když někdo zruší oblíbený blog, je to smutné, ale na druhou stranu když na to nemají čas....ja nevím, blog mam asi týden a končit se nechystám, ale kdo vi, možná to taky jednou přijde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama